KONST / Litografier / Litografier 8181063
nr 818 1063
Litografier
4 st, Debert, signerade, motivets mått: 18x26
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 1 april 2013
kl 20:03:25
150 kr
150 kr
400 kr
250 kr
350 kr